Mój dom

 

Domy w ofercie

Wybierz dom dostosowany do twoich potrzeb:

LOFT M3 – 109,5 m2

Na parterze salon z aneksem kuchennym i łazienka z prysznicem. U góry dwie sypialnie i łazienka z wanną. Przestrzeń na parterze nad salonem może być otwarta w górę. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskamy otwartą galerię na piętrze. Druga opcja to salon zamknięty na jednej kondygnacji, dzięki temu u góry zyskujemy trzecią sypialnię. Mieszkańcy mają do dyspozycji garaż, w którym poza miejscem na samochód przewidzano taże przestrzeń na rowery czy szafy. Przed domem dodatkowo drugie miejsce parkingowe.

LOFT M4 – 141,4 m2

Parter domu to salon z aneksem kuchennym, sypialnią, łazienką i prysznicem. Znajduje się tam także prywatny taras niewidoczny dla sąsiadów. Kolejny duży taras został zaprojektowany na piętrze. Góra domu składa się z dwóch sypialni, łazienki z wanną i galerii. Galeria to przestrzeń nad otwartym od parteru do samego dachu salonem. Rozciąga się z niej piękny widok na ogród. To doskonałe miejsce na biblioteczkę lub przestrzeń biurową. Dom posiada także przestrzeń garażową, której poza samochodem można umieścić szafki czy rowery. Na zewnątrz dodatkowe miejsce parkingowe.

FAMILY M5 – 159,7 m2

Największy z domów w naszej ofercie. Na dole salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka z prysznicem. Z dołu możliwość wejścia na prywatny taras, który nie jest widoczny dla sąsiadów. Góra domu to trzy duże przestrzenne sypialnie i łazienka z wanną. Do dyspozycji mieszkańców na piętrze umieściliśmy duży taras. Dom połączony z przestrzenią garażową, gdzie poza samochodem przewidzieliśmy przestrzeń na rowery czy szafki. Dodatkowo na zewnątrz miejsce garażowe.