O projekcie

Twój wymarzony dom

Port Jagodowo to osiedle domów koło Bydgoszczy. Jeszcze niedawno istniała tu fabryka łodzi. Teraz Ty możesz znaleźć tu swój wymarzony dom. Jagodowo to doskonałe miejsce dla osób, które chcą korzystać z przywilejów jakie daje duże miasto, a jednocześnie ceniących sobie ciszę i kontakt z naturą.

Poznaj zalety naszego osiedla

13 nowoczesnych domów, które wykończymy według Twoich potrzeb

zaledwie 10 Km do centrum Bydgoszczy i 3 km do Myślęcinka

przystanek autobusowy

plac zabaw dla dzieci

sklepy, szkoły, zabawa w najbliższej okolicy

1 ETAP

Projektowanie

zakończone

2 ETAP

Budowa

3 kw. 2019

3 ETAP

Wykańczanie

3 kw. 2020

4 ETAP

Koniec projektu

4 kw. 2020

Architektura

Już na etapie projektowania naszym najważniejszym celem było zapewnienie mieszkańcom prywatności. Tak powstały dwa tarasy niewidoczne dla sąsiadów, gdzie z przyjemnością wypijesz poranną kawę. Każdy z domów ma duży ogród. Dla wygody mieszkańców poza dużym garażem są także dodatkowe miejsca parkingowe na zewnątrz. Wysokie elewacje nadają konstrukcji lekkości. Domy są przestrzenne, w środku jest dużo światła, a jednocześnie jest przytulnie. Całość jest wykończona wysokiej jakości drewnem. Sam teren zaś został zaprojektowany w ten sposób, by każdy z ogrodów były oświetlony przez południowe słońce.

Wnętrze

Zostało tak zaprojektowane by było jak najbardziej funkcjonalne. Reszta zależy tylko od Twojej wyobraźni. Możesz wybierać metraż, ilość pokoi czy ich rozkład. Dom możemy wykończyć pod klucz, z montażem smart systemów lub oddać w stanie deweloperskim. Nasza firma przykłada duże znaczenie do detali. Wybierając stan deweloperski otrzymasz klucze do mieszkania, w którym będą już gładzie, kompletna instalacja elektryczna z gniazdkami i włącznikami, przyłącze tv wraz z internetem, okna pcv trzyszybowe, wysokiej jakości drzwi wejściowe, zdalnie sterowana brama garażowa. Budynek przekażemy z podłączoną instalacją grzewczą z piecem gazowym, ogrzewaniem podłogowym na parterze i grzejnikami na pietrze.